تبلیغات
Hedband - آشنایی با براندازی نرمHedband

درباره وبلاگ
پیوندهای روزانه
دانلود موسیقی های روز
پرداخت قبوض _ بانک سامان
دانلود نرم افزار های کاربردی
آموزش تصویری نرم افزار MATLAB
اموزش تصویری بدنسازی با تصویر متحرک (+فیلترشکن)
انجمن جنرال شاپ (موسیقی-موزیك ویدئو-تالارهای گفتگو-...)
Yahoo Mail
میهن بلاگ
پرتال تفریحی | فانتزی . کام
عصر موسیقی
بلاگفا.سی سی
دانلود و خرید فیلم
مركز دانلود ترانه های ایرانی
اطلاعات حساب كاربران ADSL PARS ONLINE
همه پیوندهای روزانه
ارسال پیوند روزانه

جستجو


آمار سایت
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Hedband
به نام نامی که نامش نام نامی خداست


سـخن از براندازى نرم سخنى تازه نیست ! از روزگاران دور، هرگاه قدرتى قصد داشت حكومتى را براندازد، چنانچه توان نظامى این كار را نداشت و یا هزینه آن را سنگین مـى دیـد، سـعـى مـى كـرد تـا بـا روش هـاى مـخـتـلفـى غیر از حمله نظامى به هدف خویش نـائل آیـد. گـاه از روش هـاى امـنـیـتـى ، و گـاه از روش هـاى فـرهـنـگـى و تـبلیغى استفاده می کرد. در عین حـال ، امـروزه بـه دلیـل پـیـشـرفـت هـاى شـگـرف بـشـرى در دانـش هـاى مختلف و پیدایش نـسـل جـدیـدى از رسـانه ها و نیز گسترش جوامع آزاد و مردم سالار، همچنین افزایش قدرت دولت هـا در مـقـابـله بـا تـهـدیـدات نـظـامـى و امـنـیـتـى ، رویكرد حكومت هاى استكبارى به براندازى نرم بیش از سابق شده است .
 
استفاده از شیوه هاى نو در این خصوص نیز كار را چـنـان جـلوه مـى دهـد كه گویى براندازى نرم ، روشى نو براى ساقط ساختن حكومت هاى مخالف قدرت هاى استكبارى است .
در اهـمـیـت ایـن مطلب ، همین قدر باید گفت كه امروزه خواسته مهم و راهبردى دشمنان انقلاب اسـلامـى ، تـحقق این نوع از براندازى در میهن عزیز ماست . براندازى نرم مانند موریانه هوشیارانه عمل مى كند، عجله نشان نمى دهد و از درون مى پوكاند.

بـرانـدازى نرم در اصطلاح به معناى ((اجراى برنامه اى حساب شده ، مسالمت آمیز و دراز مدت براى نفوذ در اركان سیاسى یك نظام )) است كه به منظور تغییر سیستم سیاسى یك كـشـور و یـا ایـجـاد تـغـیـیـر و تـحـول اساسى در ارزش هاى اساسى حاكم بر مدیران آن صورت مى گیرد. آمریكا در سال هاى اخیر از این روش براى براندازى رژیم هاى مخالف خـود بـارهـا اسـتـفـاده كـرده است . تضعیف رهبرى ، تفرقه اندازى و نبرد رسانه اى از مهم ترین فعالیت ها در براندازى نرم است و در مقابله با آن تقویت اتحاد خودى ها و تضعیف اتحاد مخالفان نـظـام اسـلامـى ، جـدیـت در نـظـارت ، تاءیید صلاحیت ، حفاظت اطلاعات و حراست ها، تقویت دروس عـقـیـدتـى ، سـیـاسـى (بـا تاءكید بر درس اخلاق )، زیر نظر گرفتن رفتارهاى مـخـالفـان نـظام و خنثى سازى سریع شایعات دشمن ، افزایش آگاهى هاى مردم و تقویت روحـیـه امـیـد و پـایـدارى در بـیـن آنان ، اطاعت از رهبرى و همراهى با روحانیت متعهد در خط رهبرى و تلاش براى جذب مجدد كسانى كه از نظام اسلامى كدورت پیدا كرده اند، از جمله فـعـالیـت هـاى خنثی سازی با آن است .
روش ها و فعالیت ها در براندازى نرم:
1: . راهكارهاى سیاسى: که خود به چند دسته تقسیم می شود
- اسـب تـروا: تـلاش بـراى بـازگـشـایـى سـفـارت آمـریكا در تهران ، تقویت NGOهاى طرفدار آمریكا در ایران و حمایت مستقیم از جنبش به اصطلاح طرفدار دموكراسى ـ جنگ روانى : افزایش مراودات رسمى مقامات دولت آمریكا با ضد انقلاب داخلى ، گسترش ‍ برنامه هاى رادیو و تـلویـزیـونـى رادیـوفـردا و صـداى آمریكا، افزایش آستانه جنگ در اذهان مردم ایران با تـبـلیـغـات انـجـام عـمـلیـات نـظـامى و بالاخره تمركز روى نقض حقوق بشر در ایران از محورهاى اصلى این راهكار است
- نفوذ: تلاش مى شود هواداران غرب در پست هاى كلیدى نظام رسوخ كنند

سـرنـوشـت حـتـمـى : وانـمـود مى شود كه دمكراسى آن هم از نوع غربى آن ، نوعى وحى منزل است كه باید لزوما و به دقت اجرا شود و این سرنوشت حتمى هر اجتماعى است

ـ سـاخـت حـزب : تـلاش بـر ایـن اسـت كـه بـا تـاءسـیس یك حزب مخالف دولت كه در عین حـال خـود را مـعـتـدل و مـسـئول نـیـز جلوه مى دهد چنان شود كه همه مخالفان نظام ، بویژه كـسـانـى كـه خـود زمانى از طرفداران نظام بوده اند اما به هر دلیلى از آن زده شده اند، جذب و سازماندهى گردند.
- جـذب نـظـامـیان : سعى مى شود فرماندهان نظامى توسط مخالفان نظام جذب گردند و سربازان براى دفاع از نظام بى انگیزه شوند.

ـ صـلح طـلبـى : تـلاش مـى شـود مـخـالفـان نظام در افكار عمومى طرفدار صلح و صفا مـعـرفـى شـونـد و طـرفـداران نـظـام اهـل خـشـونـت و جـنـگ طـلبـى ! امـا در هـمـان حال در پشت پرده این مخالفان نظام هستند كه دست به خشونت مى زنند.

ـ انـتـخابات فعال : تلاش مخالفان نظام در براندازى نرم ، بر این است در انتخابات و تمامى جاهایى كه بتوان خود را مطرح كرد، حضور فعالى داشت

. ـ حـمـایت هاى جهانى : تلاش مى شود تا با رسانه هاى گروهى غرب ، سازمان هاى حقوق بـشـرى ، تـشـكـل هـاى بـیـن المـللى و نیز با نمایندگان كنگره آمریكا و کشورهای غربی ارتباطات وسیعى برقرار گردد و حمایت هاى مختلف سیاسى و مادى براى مخالفان نظام جذب گردد.

ـ اتـحـاد مخالفان نظام : سعى مى شود بین مخالفان نظام ، در قالب جنبش هاى جعلی به ویژه معلمین ، كـارگـران و دانـشـجـویـان نوعى هماهنگى برقرار گردد و همه نیروها براى مخالفت با نظام موجود در مسیرى واحد قرار گیرند.
 
 آمـادگـى : در بـرانـدازى نـرم ، تلاش بر این است مخالفان نظام از آمادگى لازم براى جـایـگـزیـنـى بـرخـودار بـاشـنـد تـا در صـورت بـروز مـشـكـل بـراى نظام حاكم به سرعت از فرصت استفاده کرده و حکومت را در دست بگیرند

ـ تضعیف رهبرى : رهبرى محور اصلى وحدت در جامعه و مقابله با دشمنان دین خداست . از این رو، دشمن تلاش دارد تا با ترویج شایعات مختلف ، از مـیـزان عـلاقـه ، اعـتـمـاد و اطاعت پذیرى مردم در برابر رهبرى بكاهد .
دشـمنان جمهورى اسلامى بویژه دولت آمریكا به خوبى دریافته اند تا زمانى كه مردم به ولایت فقیه وفادارند و به آن به عنوان یك نظام قانونى ، مشروع و مقدس مى نگرند، نـمـى تـوانـنـد سـلطـه خـود را بـر آنـان تـحـمـیـل سـازنـد. ایـن واقـعـیـت بـه شـكـل كـامـلا روشـن و عـریان در سخنان استانلى روم ، معاون رییس سازمان امنیت ملى آمریكا خودنمایى مى كند. او صریحا اعلام كرده بود:
"آنـچـه تـاكـنـون هـمـه تـحریكات ما را براى براندازى نظام جمهورى اسلامى ایران با ناكامى مواجه ساخته است ، اعتقاد مردم ایران به ولایت فقیه است ."

در واقـع از دیـدگـاه سـیا كه توسط ادوارد شرلى از كارشناسان برجسته آن بیان شده اسـت تـنـهـا سـرنـگـونـى ولایـت فـقیه به منزله تغییر ماهیت رژیم ایران است . او در تیر 1377 در فـصـلنـامـه آمـریـكایى خاورمیانه در جریان یك میزگرد چهارنفره تصریح مى كند:
اگـر نـظـام ولایـت فـقـیـه در ایـران از هـم بـپـاشد آن وقت مى توان پذیرفت كه جمهورى اسلامى تغییر ماهیت داده و برقرارى روابط ممكن خواهد شد

انتخابات هدایت شده : از جمله روش هاى براندازى نرم در كشورهایى كه دمكراتیك هستند، فـعـال سـازى عـوامـل همفكر غرب در صحنه انتخابات مختلف بویژه ریاست جمهورى است . عـوامـلى كـه مـمـكـن اسـت در ظـاهـر عـلیـه غـرب حـرف هـم بـزنـنـد امـا در عـمـل بـا انـدیـشـه هـاى غـرب هـمـسـویـى دارنـد. در چـنـیـن مـواردى غـرب بـا اسـتـفـاده از هزینه های هنگفتی كه صرف تبلیغات كاندیداى مطلوب خود مى كند و از طریق اعزام جمعى از مـتـخـصـصان تبلیغاتى براى كمك به كاندیداى مورد نظر و ایجاد اتحاد نظر در بین مخالفان براى حمایت از یك كاندیداى مطلوب غرب ، دوستان خود را به قدرت مى رساند. آمریكا براى این كه دخـالت هـایـش عـلنـى نـشـود، انجام قسمت هاى مهمى از این ماءموریت را به سازمان هاى به ظـاهـر غـیـر دولتـى سـپـرده اسـت كـه نمونه برجسته آن بنیاد جامعه باز متعلق به جرج سوروس است .
 
این بنیاد ، بر اساس ‍ راهكارهاى كمیته خطر جارى ، تلاش دارد تا با جذب نخبگان فكرى و سیاسى كشورهاى هدف ، دعوت از آنـان بـراى شـركـت در بـرخـى هـمـایـش هـاى به ظاهر علمى در ایالات متحده ، شبكه اى عـنـكـبـوتـى در آن جـامـعـه ایـجـاد كـنـد و بـا ایـجـاد اتـحـاد بـیـن ایـن شـبـكـه هـا، كـنـتـرل و هدایت مخالفان دولت را در دست گیرد و با روش هاى به ظاهر دمكراتیك ، مانند شـركـت در انتخابات هدایت شده ، قدرت سیاسى را قبضه نماید.
 

2:راهكارهاى اقتصادى
ـ با ایجاد تحریم های اقتصادی و بـهـره بـردارى از ضـعـف سـیـاسـت هـاى اقـتـصـادى نـظـام حاكم نهایت بهره بردارى به عمل مى آید و طرفداران رژیم متهم به فساد و رشوه خوارى مى گردند؛
ـ كـمـك مـالى به خانواده هاى زندانیان و گروه هاى مخالف حكومت و حتى نظارت یا مشاركت در اعتراض ها؛
ـ تشویق اعتصابات و شورش هاى كارگرى
 

3: راهكارهاى فرهنگى

ایـجـاد تـردیـد در مـقـدسـات دیـنى : اصل اسلام نیز در معرض تهاجم دشمنان قرار دارد. سـامـوئل هـانـتـیـنـگـتـون كـه كـتـاب جـنـجـالى او "بـرخـورد تـمـدن هـا" تـبـدیـل بـه بـیانیه اعلام جنگ محافظه كاران جدید شده بود، در این كتاب مى نویسد كه دشمن ، طیف راست اسلامى نیست ، بلكه دین خود قرآن است :

"مساله اساسى غرب ، اسلام بنیادگرا نیست ، بلكه خود اسلام به مثابه تمدنى متفاوت اسـت كـه پـیـروانـش مـتـقـاعد شده اند فرهنگ شان برترین است و با پستى و فرومایگى قـدرت شـان بـاعـث آزار و اذیـت مى شوند. مساله اسلام ، سى آى ا، یا وزارت دفاع ایالات متحده نیست . مشكل اسلام ، غرب به مثابه تمدنى دیگر است كه مردمش جهانى بودن فرهنگ شـان را بـاور دارنـد و بـرآنـنـد كـه اگـر قـدرت در حال زوالى بخواهد به آنان تحمیل شود، فرهنگ عالى و برتر آنان وظیفه دارد آن فرهنگ را در سراسر جهان بگسترد."

ـ حمایت مكرر و مؤ كد از حقوق بشر و دموكراسى در ایران ؛
ـ تـدارك شـبـكـه هـاى مـتـعـدد رادیو تلویزیونى براى ایرانیان با استفاده از جدیدترین فنآورى هاى روز؛به منظور عملیات روانی و بى اعتبار جلوه دادن منابع خبرى نظام بویژه صدا و سیما
ـ ایجاد تحیر و سرگردانى ذهنى در بین مردم : سعى مى شود با طرح حجم عظیمى از سؤ ال ، مـخـاطـب را در بـاورهـاى خـود بـه تـردیـد انـدازد. به عنوان مثال حـجـم عـظـیـمـى از سـؤ ال در خصوص ولایت فقیه و یا دفاع مقدس براى جوانان كشور طرح مى كنند و آنان را به شـك و شـبـهـه مـى انـدازنـد. البـتـه طرح سئوالات واقعى براى رفع شبهات حقیقى امرى پـسـندیده است اما در این باب ، هدف طرح سئوال و فهم واقعیت نیست ، هدف ایجاد شبهه در اذهان مردم است
ـ ایجاد تصویرى دلفریب از آمریكا در اذهان مردم
- نابود ساختن انگیزه دفاع از كشور و ناموس در صورت حمله احتمالى آمریكا
نـبـرد رسـانـه اى : رسـانـه هـاى اسـتـكـبـارى بـه صورت نسبتا یكدست در كنار برخى روزنـامـه نـگـاران مـزدور و یـا فـریب خورده داخلى تلاش مى كنند تا زمینه را براى نفوذ دشمن مهیا سازند.
 

4: راهكارهاى اجتماعى
- گسترش فساد و اعتیاد در جوانان كشور
ـ تـضـعـیـف روحـانیت متعهد: روحانیت متعهد پاسدار اصلى اعتقادات دینى مردم است . كاستن از نفوذ روحانیت ، به مفهوم هموار ساختن راه براى نفوذ فرهنگ غربی در کشور است سیا در این باره مى گوید:
كلید اصلى براى ایجاد یك تغییر بنیادین در سیاستهاى ایران از بین بردن خصوصیات انـقلابى رژیم ایران است و این فقط با تحریم اقتصادى به دست نمى آید. بلكه باید نفوذ روحانیت را از بین برد و عقاید انقلابى از درون تهى شود.
 

5: راهكارهاى امنیتى
- ایـجـاد اتحاد بین مخالفان نظام : در این مرحله تلاش مى شود تا همه مخالفان نظام و سرخوردگان از آن از همه اقشار حتى نظامى و روحانى جذب ، انسجام و سازمان پیدا كنند.
- از كـار انـداخـتـن مـراكـز كـلیـدى نـظـام : در این مرحله به كمك رسانه هاى غربى و یا رسـانـه هـاى وابـسـتـه بـه غـرب تـلاش مـى شود چهره ها و مغزهاى اصلى نظام ، بویژه شـخـص ‍ رهـبـرى و یـا نـزدیـكـان اصـلى او مـورد ترور شخصیت قرار گیرند و با القاء شـبـهـات ، سـؤ الات و پخش شایعات مختلف قدرت رهبرى و سایر مراكز اثر گذار نظام تضعیف گردد. حمله به قانون اساسى را نیز مى توان در این مرحله تصور كرد.
- نـفـوذ در مـراكـز قـدرت نـظـام : بـاید با تضعیف مراكز نظارتى نظام ، مانند شوراى نگهبان و هسته هاى گزینش چنان كرد كه زمینه نفوذ براى هواداران غرب مهیا تر شود.
- بـى اعـتبار سازى رسانه ملى : رسانه ملى باید به شیوه هاى مختلف به تصرف در آیـد. حـال اگـر نـشـد باید آن را از اعتبار انداخت و متهمش كرد كه دروغ مى گوید و جناحى عـمـل مـى كـند. سپس رسانه هاى جایگزین مطرح مى شود كه امروزه در سایه پیشرفت هاى فن آورى دستیابى به آن كار سختى نیست .
- از كـار انـداخـتـن نـیـروهـاى ضـد براندازى : نیروهاى امنیتى و نظامى بویژه سپاه مهم تـریـن نـیـروهـایـى هستند كه باید در برابر براندازان بایستند. توپخانه رسانه اى دشـمـن تـلاش مـى كـنـد تـا ایـن نـیـروهـا را بـى انـگـیـزه كـنـد و بـا طـرح مـبـاحـثى نظیر قتل هاى زنجیره اى و امثال آن دستگاه امنیتى یك كشور را تضعیف كند.
- بـیـرون رانـدن مـخـالفـان : با نفوذ تدریجى و قدرت یابى هواداران غرب در مراكز حساس ، كار تصفیه تدریجى این مراكز از طرفداران واقعى نظام ، در صورتى كه دست از عقاید ارزشى خود بر ندارند آغاز مى شود و به این ترتیب یك براندازى نرم صورت گرفته است .

منابع مورد استفاده:
سایت آفتاب ، 31 / 2 / 1386.

از جمله راهكارهاى پیشنهادى پروژه دلتا براى برخورد با ایران این موارد بود. در ایـن بـاره ، گـفتنى است : پروژه دلتا، عنوان مجموعه اى از سیاست هاى پیشنهادى ((كمیته خـطـر جـارى )) دربـاره نـحـوه بـرخـورد آمـریـكـا بـا خـطـر ایـران اسـلامى است . ماهیت این پـیـشـنـهـادات طـورى است كه نشان مى هد با هدف فروپاشى از درون نظام اسلامى تهیه شده اند.

در مـهـرمـاه 1384 كـمیته خطر جارى طى گزارشى كه با عنوان ((ایران و آمریكا، رهیافت جـدیـد)) تـنـظـیـم شـده اسـت ، چـنـدین روش و راهكار پیشنهاد كرد كه به نام پروژه دلتا شـهـرت یـافـت . وقـایـع و رخـدادهـاى سـال هـاى اخـیـر نـشـان مـى دهـنـد دولت آمـریـكـا در عمل به این رهنمودها جدیت نشان داده است .

رابرت دریفوس ، بازى شیطان ، برگردان : فریدون گیلانى ، قسمت 31.

كیهان ، 12 / 6 / 1386، ص 2.

آمریكا و گفتمان استكبارى ، پیشین ، ص 94 ـ 95.

جریان برانداز و استراتژى براندازى خاموش ، اداره سیاسى سپاه ، ص 27.

بـیـانـات رهـبـر مـعظم انقلاب اسلامى در اجتماع بزرگ زائران و مجاوران حرم مطهر رضوى ، 1 / 1 / 86 .

آمریكا و گفتمان استكبارى ، پیشین ، ص 94 ـ 95.

جریان برانداز و استراتژى براندازى خاموش ، اداره سیاسى سپاه ، ص 27.

آمـریـكا و گفتمان استكبارى ، پیشین ، ص 94 ـ 95. 195. كیهان ، 13 / 4 / 1386، ص 2.

بـرداشـت كـلى از مـبـاحـث پـیـشین و نیز با اقتباس از: جریان برانداز و استراتژى براندازى خاموش ، اداره سیاسى سپاه ، ص 36 ـ 44.
 
 
 
مركز جرایم سازمان یافته


صفحات سایت

نظرسنجی
كدام موضوع را به عنوان مطلب مهم وبلاگ پیشنهاد می نمایید؟صفحات جانبی
نصب و کرک کردن Microsoft Office Word 2007
تاثیر نماز بر کاهش افسردگی
زایمان طبیعی عامل سلامتی و نشاط زنان
ظاهر شدن كف دستی روشن در فضا (از غلائم حتمی ظهور)
امضا برای حمایت از مردم بحرین
عکس مشکوک توهین به حضرت علی(ع)
زنان مشهوری كه مسلمان و محجبه شدند
مسابقات جالب در دنیا
نقد معماری ماسونی دادگاه عالی اسرائیل
حاشیه های جالب سخنرانی احمدی نژاد در حرم امام (ره)
نصب تصاویر برهنه زنان مقابل مساجد بیرمنگهام+تصاویر
مهدی دروغین یا همان سفیانی اخرالزمان در راه است
متن مناظره یک روحانی شیعی با کشیش قرآن سوز
موجودات فرازمینی و حقایق ماسونی پشت پرده آن
بررسی اسرار پشت پرده مجسمه آزادی
پیوند دیرین بهائیت با امریكا
شرایط سنگسار در اسلام
تصاویر و اسامی ایرانیان مشهور و مطرح سیاست،اقتصاد و ...در جهان
سید یمانی و احادیث مربوط به خروج ان
ساخت مسجدی در بحرین به دستور امام زمان عجل الله (روایتی از یک معجزه)
نقدی بر مستند ظهور بسیار نزدیک است از زبان دكتر رائفی پور
منار رمی جمرات در مشهد مقدس !!!
نارنیا تصویری از اهداف صهیون ها - نقد استراتژیک سه گانه نارنیا+ عکس
پشت پرده ی آمریکن آیدل
ثروتمندترین پادشاهان جهان
فراماسونری در مریخ!
محرك های جنسی در ایران
آنجلینا جولی در لیبی به دنبال چیست؟
ثبت نام از نیروهای استشهادی برای حمله به منافع سعودی در منطقه و جهان
قضیه نجات شیعیان بحرینی توسط شخص امام عصر (عج) در تاریخ
موجودات فرازمینی و حقایق ماسونی پشت پرده آن
افتتاح قبله شیطانی تا2012 وعوارض وعواقب آن
نقد فیلم سن پطرزبورگ ..!__بخش 2
نقد فیلم سن پطرزبورگ ..!_ بخش اول
موجودات فضایی و حقایق ماسونی پشت پرده آن
درباره مهمترین علامت ظهور امام عصر (عج)
سوزاندن ابلیسك (نماد شیطان) برای اولین بار در ایران
حقیقت مثلث برمودا
خبر فاكس نیوز در رابطه با ارتش سایبری ایران
سوزاندن دو نماد صهیونیستی در سالروز عید یهودی+عکس
چشم ماسونی در معماری بازار هنر مشهد مقدس
اُبلیسک_ Obelisk (نماد شیطان):
كوكا كولا و پپسی كولای اسرائیلی
«دروازه قرآن» و نمادهای اُبلیسک در شیراز
تلاش وهابیون برای مخفی نمودن اعجازی بزرگ
باقی ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه آخرالزمانی
رموز عددی قران کریم
50 راه برای خورد کردن اعصاب دیگران
تست شخصیت شناسی
پیشبینی قران درمورد 11 سپتامبر
برخی حوادث عاشورا
آشنایی با براندازی نرم
زنگ تفریح ...
برده فروشی مدرن اسرائیلی در بوتیک ها
منزل شخصی بیل گیتس

لینک دوستان
بررسی لپ تاپ dell n5010
آموزش آنتی ویروس آواست
پایگاه ازدواج موقت
تلخندك
دانلود کتاب مخفی یهود ” کتاب نبوئت هیلد “
قیمت روز سكه و ارز
دانلود پارت دوم سریال کنترل اذهان ، تبلیغات !
دانلود مستند فریب اوباما (سری بدون سانسور)
دانلود مستند اخراج شدگان(Expelled)
دانلود مستند فریب اوباما (سری بدون سانسور)
دانلود پارت اول سریال کنترل اذهان ، تبلیغات !
دانلود رائفی پور - نقد فیلم 2012 _ قسمت اول و دوم
دانلود كلیپ تصویری مرگ بن لادن ، صحت یا کذب
دانلود مستند ناتوی فرهنگی / بررسی تهاجم فرهنگی و نفوذ فرهنگ غربی در جام
آپلود عكس
استخاره با قرآن كریم
سایت روشنگری
دانلود كلیپ های دكتر علی اكبر رائفی پور
وضعیت روزانه بازار بورس
دانلود مستند نوستر آداموس 2012 + زیر نویس (300MB )
دانلود فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم + زیرنویس فارسی ( 300MB )
یمانی درفش هدایت ( جزئیات خروج یمانی و... )
جنبش مصاف
پرداخت كلیه قبوض از طریق بانك ملی
تصاویر گرافیست‌ها در پاسخ به قرآن سوزی
ثبت نام از نیروهای استشهادی برای حمله به منافع سعودی در منطقه و جهان
جنبش شیعه ضد فراماسونری
دانلود صوتی و تصویری همایش های دكتر رائفی پور
پایگاه اصلاع رسانی *ظهور*
فروشگاه اینترنتی *ایران ماركت سنتر*
شارژ سیم کارت (ایرانسل-همراه اول-تالیا)
دانلود و دانشنامه نرم افزار _"سافت گذر"
دانلود برنامه google_earth (نسخه 4-5-6)
اسرار طراحی دلار
اطلاعات گوشی همراه
محاسبه سود در بانک های دولتی
دانلود برنامه های گوشی همراه تحت جاوا
صدور قبض همراه اول
پایگاه اطلاع رسانی نظام وظیفه

آرشیو


پشتیبانی

Powered By
Rozblog.Com

.


Designed Template By: Tem98.Ir