تبلیغات
Hedband - تلاش وهابیون برای مخفی نمودن اعجازی بزرگHedband

درباره وبلاگ
پیوندهای روزانه
دانلود موسیقی های روز
پرداخت قبوض _ بانک سامان
دانلود نرم افزار های کاربردی
آموزش تصویری نرم افزار MATLAB
اموزش تصویری بدنسازی با تصویر متحرک (+فیلترشکن)
انجمن جنرال شاپ (موسیقی-موزیك ویدئو-تالارهای گفتگو-...)
Yahoo Mail
میهن بلاگ
پرتال تفریحی | فانتزی . کام
عصر موسیقی
بلاگفا.سی سی
دانلود و خرید فیلم
مركز دانلود ترانه های ایرانی
اطلاعات حساب كاربران ADSL PARS ONLINE
همه پیوندهای روزانه
ارسال پیوند روزانه

جستجو


آمار سایت
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Hedband
به نام نامی که نامش نام نامی خداست


تلاش وهابیون برای مخفی نمودن اعجازی بزرگ!

یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ.
ترجمه: آنها می‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند، ولی خدا جز این نمی‏خواهد كه نور خود را كامل كند هر چند كافران كراهت داشته باشند. (سوره ی توبه - آیه ی 32)

خداوند متعال همواره نشانه ها و معجزاتی برای بشر در این عالم فانی قرار داده است تا بشر به واسطه ی آن ها بتواند به عظمت و بزرگی ذات اقدس الهی پی برد و راه درست را از نادرست باز شناسد. اما شیطان و اصحاب وی همواره کوشیده اند تا این نشانه ها و معجزات را از دیده ها پنهان نمایند و بر گمراهی و ضلالت بشر بیفزایند.

یکی از این معجزات، نحوه ی ولادت امام علی (علیه السلام)، امیرالمومنین و فخر  بشریت است. درباره ی نحوه ی ولادت  این  امام  عزیز،  مورخان  و  محدثان  شیعه  و  سنی  گفته اند:(1)
« یزید بن قعنب گوید: من و عباس بن عبدالمطلب و گروهی از خاندان عبدالعزی در برابر خانه خدا نشسته بودیم كه ناگهان دیدیم فاطمه بنت اسد، مادر امیرمؤمنان ـ علیه‎ السلام ـ كه به آن حضرت حامله بود و نُه ماه از مدت حملش می گذشت و دچار درد زایمان شده بود وارد شد و به درگاه خداوند عرض كرد: پروردگارا!‌ من به تو و پیامبران و كتاب هایی كه از جانب تو فرستاده شده اند ایمان دارم و سخن جدم ابراهیم خلیل را تصدیق می كنم و باور دارم كه او این خانه‌ والا را بنا كرده و به حق این فرزندی كه در شكم دارم سوگند می دهم كه وضع حمل مرا آسان كنی.
یزید بن قعنب می گوید: در این هنگام دیدم دیوار پشت كعبه شكافت و فاطمه وارد كعبه شد و از چشمان ما ناپدید گشت و دیوار به هم چسبید. برخاستیم كه قفل در خانه‌كعبه را باز كنیم، قفل باز نشد، دانستیم كه این رویداد به فرمان خدا رخ داده است. پس از چهار روز كه گذشت فاطمه از خانه‌كعبه بیرون آمد و نوزادش امیرمؤمنان ـ علیه‎ السلام ـ را روی دست داشت و گفت: من بر زنان گذشته تاریخ برتری یافته ام زیرا آسیه دختر مزاحم، خدا را به صورت پنهانی در جایی عبادت می كرد كه عبادت خدا در آنجا جز از روی ناچاری سزاوار نبود، و مریم دختر عمران آن شاخه خشكیده خرما را با دستش تكان داد تا آنكه خرمایی تازه از آن فرو ریخت و خورد. ولی من وارد خانه خدا شدم و از میوه ها و نعمتهای بهشتی خوردم و وقتی خواستم خارج شوم هاتفی به من گفت: فاطمه! او را علی نام بگذار، چرا كه او بلند مرتبه است و خداوند علی اعلی می گوید نام او را از نام خودم مشتق ساختم و او را به آداب و اخلاق خودم تربیت كردم و از علوم پیچیده خود آگاهش نمودم او كسی است كه بت ها را در خانه من می شكند و بر بام خانه ام اذان می گوید و مرا به مجد و بزرگواری یاد می كند. خوشا به حال كسی كه او را دوست بدارد و از او فرمان برد و وای بر كسی كه او را دشمن بدارد و فرمانش نبرد. »

« حافظ ابو عبدالله محمد بن عبدالله، معروف به حاكم نیشابوری، كه همه بزرگان اهل سنت او را مورد اعتماد و استناد دانسته اند در كتاب بسیار معروفش، «مستدرك صحیحین» می گوید: روایات متواتر است كه فاطمه بنت اسد، امیرمؤمنان علی بن ابی طالب ـ كرّم الله ـ وجهه، را در خانه كعبه به دنیا آورده است. »

« شاه ولی الله احمد بن عبدالرحیم دهلوی، محدث متعصب اهل سنت، در كتاب «ازاله الخفا» می نویسد: «بی گمان روایات متواتر است در این كه فاطمه بنت اسد، امیرالمومنین علی بن ابی طالب را در درون كعبه به دنیا آورد، بدون تردید او در روز جمعه سیزدهم رجب، سی سال بعد از عام الفیل، در خانه كعبه به دنیا آمده است، و هرگز پیش از او یا بعد از او كسی در خانه‌كعبه زاده نشده است. »

« شهاب الدین ابوالثنا، سید محمود آلوسی، صاحب تفسیر آلوسی، در شرح بر قصیده عینیه عبدالباقی افندی عمری می نویسد: ولادت امیرمؤمنان كرم الله وجهه در درون كعبه، در سراسر دنیا مشهور است و در كتابهای هر دو فرقه شیعه و سنی روایت شده است، و هرگز در مورد غیر ایشان چنین فضیلتی ثابت نشده است. »

« نورالدین علی بن محمد بن صباغ مكی، از دانشمندان معروف اهل سنت، مشهور به ابن صباغ مالكی در كتاب «الفصول المهمّه» با سلسله سند از ابن مغازلی، از امام سجاد ـ علیه‎ السلام ـ مبنی بر ولادت امام علی ـ علیه‎ السلام ـ در درون خانه كعبه نقل كرده است كه: پیش از او كسی در بیت الله الحرام متولد نشد، و این برتری ویژه اوست از سوی خداوند برای ابراز كرامت و شرافت و شكوهمندی او. »

« حمد شریف خان شیروانی در كتاب «چوتهی كتاب» به ولادت امام علی ـ علیه‎ السلام ـ در درون كعبه و شكافته شدن دیوار كعبه و شنیده شدن صدای هاتف غیبی تصریح كرده است. »

« مولوی حافظ حكیم ظهیر احمد سهسوانی در كتاب «ظهیر البشر» در احوال و فضائل ائمه می نویسد: چون خداوند اراده نمود كه شرفی بر شرفهای كعبه بیفزاید، دیوار كعبه را بشكافت و فاطمه بنت اسد را به درون كعبه فرا خواند و فاطمه فرزندش علی را در درون كعبه به دنیا آورد. »

« علامه حسن بن امان الله مولوی عظیم آبادی هندی، دركتاب تجهیز الجیش جریان ولادت امام علی ـ علیه‎ السلام ـ را طبق روایت «بشائر المصطفی» از یزید بن قعنب نقل كرده است. »

« دكتر محمد شاه قادری، دانشمند و پزشك نامی سرزمین لاهور، در كتاب «مصباح المقربین» تصریح می كند كه امیرمؤمنان در درون كعبه متولد شد و تصریح می كند كه ما در آنجناب در حال طواف كعبه بود كه او را درد زایمان گرفت، دیوار كعبه شكافته شد و فاطمه بنت اسد به درون كعبه فرا خوانده شد، سپس تأكید می كند كه هرگز چنین شرف و فضیلتی به جز امیر مؤمنان برای احدی نصیب و میسر نشده است. »

محل شکافته شدن دیوار کعبه در زمان ولادت امام علی (علیه السلام)، « مستجار » نام دارد که در مجاورت یکی از زاویه های خانه ی کعبه به نام « رکن یمانی » قرار دارد.(2)

اما شگفت آن که اعجاز خداوند در مورد ولادت حضرت علی (علیه السلام) تنها به صدر اسلام محدود نمی گردد. بلکه شکاف مذکور هنوز هم در دیوار کعبه و در « رکن یمانی » به وضوح دیده می شود:اما عجیب این که منافقین کوردل وهابی، این اعجاز بزرگ را بر نتابیده اند و تلاش نموده اند تا به کمک میخ و پیچ و سنگ و سیمان!!!، شکاف « رکن یمانی » و « مستجار » را محو نمایند:اما قرآن مجید چه زیبا فرموده است:

یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ.
ترجمه: آنها می‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند، ولی خدا جز این نمی‏خواهد كه نور خود را كامل كند هر چند كافران كراهت داشته باشند. (سوره ی توبه - آیه ی 32)

آری عزیزان! گرچه شیطان و اصحاب وی می خواهند معجزه ی آشکار خداوند را در ولادت حضرت علی (علیه السلام) پنهان نمایند، اما خداوند متعال هرگز نخواهد گذاشت که این معجزه ی آشکار پنهان بماند و بدین وسیله، حجت خود را بر مردم تمام می نماید.

این اعجاز زمانی شگفت انگیزتر می گردد که بدانیم خانه ی مقدس کعبه، از زمان ولادت حضرت علی (علیه السلام) تا به حال، سه مرتبه بازسازی کامل شده است،(3) اما علیرغم این مسئله، بعد از 1400 سال، هنوز هم آثار شکاف « رکن یمانی » پابرجاست.

این مسئله نشان می دهد که شکاف « مستجار » و « رکن یمانی » یک شکاف مادی و حاصل ترک سنگ ها نیست، بلکه شکافی ملکوتی و روحانی است که میخ و سیمان وهابیون نمی تواند حتی پس از 1400 سال، آن را پنهان نماید.

بله عزیزان! این اعجازی بزرگ است که خداوند به واسطه ی آن، حجت را بر بندگانش تمام کرده است. این مطلب و برخی از عکس های آن، ممکن است برای برخی از عزیزان تکراری باشد و آن ها را در وبسایت های دیگر نیز دیده باشند، اما مطمئناً برای بسیاری از خوانندگان محترم، تازگی داشته و می تواند آن ها را بیش از پیش، به حب معصومین (علیهم السلام)، رهنمون نماید.


خادم الامام (عج) وعده صادق


منابع و مآخذ:

1 -
http://www.13rajab.ir
و
http://mahdimission.com/fa/index.php?option=com_content&task=view&id=237&Itemid=15
و
http://www2.irib.ir/tv/rajab86/html/zendeginameh.htm
و
http://www.emamali.net/Date/velaiat.htm
و
http://bootorab.com/?p=4
و
صابری یزدی،‌علیرضا، هزار حدیث در فضائل امام علی ـ علیه‎ السلام ـ ، ترجمه، محمد رضا انصاری محلاتی، قم: دفتر انتشارات اسلامی، 1380، صفحات 32،31، محمد بن فتّال نیشابوی، روضه‌ الواعظین، قم، رضی، 1386ق، ج1، ص 76 و ابی محمد الحسن بن محمد دیلمی،‌مؤسسه اعلمی بیروت، ص 211 و علی بن عیسی اربلی، كشف الغمه ج1، ص 59، و شیخ طوسی، امالی، ص 80، 1313، شیخ صدوق علل الشرایع، ص 56.
و
حافظ ابی عبدا... محمد بن عبدا.... نیشابوری، مستدرك الصحیحین، حیدرآباد هندوستان، 1324، ج3،‌ص 483، و موسوی همدانی، سید محمد باقر، علی ـ علیه‎ السلام ـ در كتب اهل سنت، تهران، واژه‌آرا، 1380، ص 46.
و
شاه ولی ا... دهلوی، ازاله الخفا، چاپ هند، ج2، ص 251.
و
شهاب الدین ابوالثنا، سید محمود آلوسی، سرح الفریده، در شرح قصیده عینیه عبدالباقی افندی، ص 15 و اردوبادی،‌محمد علی، مولود كعبه، ترجمه عیسی سلیم پور اهری: قم: رسالت، 1378، ص 81.
و
ابن صباغ مالكی، الفصول المهمه، ص 14، و اردوبادی، محمد علی، مولود كعبه، ترجمه عیسی سلیم پور اهری، قم: رسالت 1378 ص 132.
و
محمد شریف خان شیروانی، چوتهی كتاب،‌به زبان اردو، ص 123، 1935م، و مولود كعبه ص1.
و
مولوی حافظ حكیم ظهیر احمد سهسوانی، «ظهیر البشر» به زبان اردو ص 18 و مولود كعبه ص 218.
و
علامه حسن بن امان الله مولوی عظیم آبادی هندی. تجهیز الجیش، چاپ هند، ص 110، و مولود كعبه ص 222.
و
دكتر محمد شاه قادری، مصباح المقربین ص 16، چاپ لاهور، مولود كعبه، ص 228.


2 -
http://www.labbaik.ir/fa/occosions/haj_hafteh88/Tarikhche.htm
و
http://www.abna.ir/data.asp?lang=1&Id=161869


3 -
http://ar.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%84%D9%83%D8%B9%D8%A8%D8%A9
و
http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%B9%D8%A8%D9%87صفحات سایت

نظرسنجی
كدام موضوع را به عنوان مطلب مهم وبلاگ پیشنهاد می نمایید؟صفحات جانبی
نصب و کرک کردن Microsoft Office Word 2007
تاثیر نماز بر کاهش افسردگی
زایمان طبیعی عامل سلامتی و نشاط زنان
ظاهر شدن كف دستی روشن در فضا (از غلائم حتمی ظهور)
امضا برای حمایت از مردم بحرین
عکس مشکوک توهین به حضرت علی(ع)
زنان مشهوری كه مسلمان و محجبه شدند
مسابقات جالب در دنیا
نقد معماری ماسونی دادگاه عالی اسرائیل
حاشیه های جالب سخنرانی احمدی نژاد در حرم امام (ره)
نصب تصاویر برهنه زنان مقابل مساجد بیرمنگهام+تصاویر
مهدی دروغین یا همان سفیانی اخرالزمان در راه است
متن مناظره یک روحانی شیعی با کشیش قرآن سوز
موجودات فرازمینی و حقایق ماسونی پشت پرده آن
بررسی اسرار پشت پرده مجسمه آزادی
پیوند دیرین بهائیت با امریكا
شرایط سنگسار در اسلام
تصاویر و اسامی ایرانیان مشهور و مطرح سیاست،اقتصاد و ...در جهان
سید یمانی و احادیث مربوط به خروج ان
ساخت مسجدی در بحرین به دستور امام زمان عجل الله (روایتی از یک معجزه)
نقدی بر مستند ظهور بسیار نزدیک است از زبان دكتر رائفی پور
منار رمی جمرات در مشهد مقدس !!!
نارنیا تصویری از اهداف صهیون ها - نقد استراتژیک سه گانه نارنیا+ عکس
پشت پرده ی آمریکن آیدل
ثروتمندترین پادشاهان جهان
فراماسونری در مریخ!
محرك های جنسی در ایران
آنجلینا جولی در لیبی به دنبال چیست؟
ثبت نام از نیروهای استشهادی برای حمله به منافع سعودی در منطقه و جهان
قضیه نجات شیعیان بحرینی توسط شخص امام عصر (عج) در تاریخ
موجودات فرازمینی و حقایق ماسونی پشت پرده آن
افتتاح قبله شیطانی تا2012 وعوارض وعواقب آن
نقد فیلم سن پطرزبورگ ..!__بخش 2
نقد فیلم سن پطرزبورگ ..!_ بخش اول
موجودات فضایی و حقایق ماسونی پشت پرده آن
درباره مهمترین علامت ظهور امام عصر (عج)
سوزاندن ابلیسك (نماد شیطان) برای اولین بار در ایران
حقیقت مثلث برمودا
خبر فاكس نیوز در رابطه با ارتش سایبری ایران
سوزاندن دو نماد صهیونیستی در سالروز عید یهودی+عکس
چشم ماسونی در معماری بازار هنر مشهد مقدس
اُبلیسک_ Obelisk (نماد شیطان):
كوكا كولا و پپسی كولای اسرائیلی
«دروازه قرآن» و نمادهای اُبلیسک در شیراز
تلاش وهابیون برای مخفی نمودن اعجازی بزرگ
باقی ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه آخرالزمانی
رموز عددی قران کریم
50 راه برای خورد کردن اعصاب دیگران
تست شخصیت شناسی
پیشبینی قران درمورد 11 سپتامبر
برخی حوادث عاشورا
آشنایی با براندازی نرم
زنگ تفریح ...
برده فروشی مدرن اسرائیلی در بوتیک ها
منزل شخصی بیل گیتس

لینک دوستان
بررسی لپ تاپ dell n5010
آموزش آنتی ویروس آواست
پایگاه ازدواج موقت
تلخندك
دانلود کتاب مخفی یهود ” کتاب نبوئت هیلد “
قیمت روز سكه و ارز
دانلود پارت دوم سریال کنترل اذهان ، تبلیغات !
دانلود مستند فریب اوباما (سری بدون سانسور)
دانلود مستند اخراج شدگان(Expelled)
دانلود مستند فریب اوباما (سری بدون سانسور)
دانلود پارت اول سریال کنترل اذهان ، تبلیغات !
دانلود رائفی پور - نقد فیلم 2012 _ قسمت اول و دوم
دانلود كلیپ تصویری مرگ بن لادن ، صحت یا کذب
دانلود مستند ناتوی فرهنگی / بررسی تهاجم فرهنگی و نفوذ فرهنگ غربی در جام
آپلود عكس
استخاره با قرآن كریم
سایت روشنگری
دانلود كلیپ های دكتر علی اكبر رائفی پور
وضعیت روزانه بازار بورس
دانلود مستند نوستر آداموس 2012 + زیر نویس (300MB )
دانلود فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم + زیرنویس فارسی ( 300MB )
یمانی درفش هدایت ( جزئیات خروج یمانی و... )
جنبش مصاف
پرداخت كلیه قبوض از طریق بانك ملی
تصاویر گرافیست‌ها در پاسخ به قرآن سوزی
ثبت نام از نیروهای استشهادی برای حمله به منافع سعودی در منطقه و جهان
جنبش شیعه ضد فراماسونری
دانلود صوتی و تصویری همایش های دكتر رائفی پور
پایگاه اصلاع رسانی *ظهور*
فروشگاه اینترنتی *ایران ماركت سنتر*
شارژ سیم کارت (ایرانسل-همراه اول-تالیا)
دانلود و دانشنامه نرم افزار _"سافت گذر"
دانلود برنامه google_earth (نسخه 4-5-6)
اسرار طراحی دلار
اطلاعات گوشی همراه
محاسبه سود در بانک های دولتی
دانلود برنامه های گوشی همراه تحت جاوا
صدور قبض همراه اول
پایگاه اطلاع رسانی نظام وظیفه

آرشیو


پشتیبانی

Powered By
Rozblog.Com

.


Designed Template By: Tem98.Ir